3. FC Radostice
4. České Velenice

Fotogalerie ZDE

sobota 17. července 2004, začátek od 10:00 hod.

Fotbalový klub Dynamo Šalmanovice Vás opět srdečně zve na sváteční turnaj, kterého se zúčastní 4 družstva:
Koran team, České Velenice, Radostice, Šalmanovice

Transparenty, bubny, řechtačky, hlasivky a sirény sebou jen v případě, že podpoříte domácí !

Občerstvení zajištěno!
Začátek prvního zápasu je stanoven na 10:00 hod.. Přiďte včas!!!

Pravidla turnaje

V 9.00 hod. je předpokládán sraz všech účastníků turnaje. V okolo 09:30 hod. proběhne zápisné týmů, seznámení s pravidly turnaje a rozlosování do skupin A a B. Poražení ze skupin se utkají o 3.-4. místo. Vítězové skupin budou hrát finále o 1.-2. místo. Hraje se 2x 30 minut, mezi 5 minut přestávka (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu).

Každé družstvo musí být připraveno 10 min. před svým vylosovaným zápasem, pokud hrají 2 zápasy za sebou, je nutné pro odpočinek využít jen 10 min. přestávku. Za zdržování ve hře se nic nenastavuje. Začátek prvního zápasu je stanoven na 10.00 hod.

Výše startovného za družstvo se platí na místě.

Každé družstvo se zavazuje respektovat rozhodčího. Protesty se přijímají na centrále po složení manipulačního poplatku ve výši 210 Kč/7 € za družstvo a protest. Všechny protesty zamítá pořadatel a tudíž jsou předem zamítnuty!!! Proti tomuto rozhodnutí není odvolání!

Pořadatel si vyhrazuje právo změn v systému hry a to bez komentářů družstev či jednotlivých hráčů.

Sankce/Pokuty
Za provokaci na rozhodčího 300 Kč/10 €.
Za provokaci soupeře 300 Kč/10 €.
Za rvačku nebo facku 1000 Kč/33 €.
Za hlášky na pořadatele, že je vše blbě zařízeno a pořádáno 600 Kč/20 €.
Stížnosti se přijímají na Lampárně.
Za silně podnapilé družstvo nebo hráče diskvalifikace celého družstva a provozní pokuta za odtáhnutí do chládku 120 Kč/4 € za nalitého hráče.
Za nedodržení nástupu družstva na předem daný začátek dle rozpisu zápasů včas 210 Kč/7 €.